Heaven and Hell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heaven and Hell

The Unholly Castle
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Параклиса

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Кенсей Мугурума
Вайзард
Вайзард
Кенсей Мугурума


Брой мнения : 134
Join date : 17.04.2009
Age : 29
Местожителство : ДиМиТрОвГрАд

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 3:20 pm

. . .
Върнете се в началото Go down
https://unholly.bulgarianforum.net
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeПон Апр 20, 2009 2:51 pm

Сет се озова там, където най- малко очакваше. Огледа се и повдигна вежди замислено.
" Е, хубаво тогава..."- каза си на ум и тръгна напред, обхождайки Параклиса с интерес.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeПон Апр 20, 2009 9:27 pm

Данте спря Сет с усмивка на лицето си и въпроса - Какво правиш тук?

П.П.Как имам навика винаги да изскачам от някъде и да преча на всички...
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeПон Апр 20, 2009 11:46 pm

Момичето вдигна глава към него и в първите няколко секунди помълча:
- Просто разглеждам. Същото мога да попитам и теб?- отвърна след малко и наклони леко глава на една страна.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:18 am

Просто търся зли същества, които да убивам... Между другото ти какво си?
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:23 am

Сет въздъхна тихичко и поклати глава:
- Аз съм Крусник, вампир който пие кръвта на други вампири.- отвърна тихо и се огледа някак плахо:- Надявам се, да не ме караш да обяснявам на дълго и на широко всичко.- погледна го и се усмихна леко.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:24 am

Не схванах, но не искам и обяснение.Кажи ми само застрашаваш ли живота на хората и ще ми се налага ли да те убивам?
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:29 am

Тя го погледа въпросително и след малко се засмя:
- Същият като брат ми, защитаващ хората.- Сет поклати глава и пак се загледа в него:- Не, не застрашавам живота на скъпите ти хора, те не представляват интерес за мен, но е добре да ги пазиш от другите вампири, от моите жертви.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:34 am

Аха... А можеш ли да ми покажеш на какво си способна?
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:35 am

- Наистина ли... искаш да знаеш и да видиш?- повдигна замислено вежди и заговори по- тихо.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:41 am

Дам... И без това не можеш да ме убиеш... - след тези думи Данте леко се засмя, но смеха му траеше няколко кратки секунди
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:47 am

- Аз и не желая.- вдигна рамене и затвори очи. За малко си пое слабо дъх и издиша ,след което отвори очи, приели аленочервен цвят и светещи ярко, устните й приеха тъмен, почти черен цвят като над долната се показаха дългите вампирски зъби, а ноктите й се удължиха многократно, като ножове:- Това е само началното ниво, 40% от истинската ми сила.- отвърна с по- дълбок и малко дрезгав глас.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 9:49 am

Данте извади оръжието, което беше взел от Сатаната - Lucifer Параклиса 300px-Lucifer - и след това каза - Дай да видим 100%!
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 10:14 am

- Ие !- поклати глава и отново затвори очи, връщайки човешката си форма:- Крусник на 100% може да причини разрушения на километри, не бих го допуснала, това би било най- голямата глупост от моя страна, а ти сам каза че защитаваш хората, предполагам не желаеш да има загинали сред разрушенията. Ударната вълна при активирането е прекалено силна за да бъде овладяна просто така, на такова място.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 10:23 am

Тогава 99%...? xD
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 10:26 am

Сет замълча и поклати глава в отрицание:
- Мога само да ти кажа какво представлява тази трансформация на повече от 60%, чудовище с големи криле и полу- прозрачна кожа. С всеки процент силата ни се увеличава и в даден момент ставаме неконтролируеми дори от собственото си съзнание. Така се побърка един от братята ми. Защо ти не ми покажеш какво можеш? Демоне?
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 10:45 am

Добре... Теб ли да нападам или стената? xD

П.П.Ако не ти се умира е препорачително стената xD
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:04 pm

- Не желая да съм мишена, макар че при нас безсмъртните е все едно.- отвърна и вдигна рамене, поглеждайки стената на параклиса.


П.П. Шегаджия ХDD
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:13 pm

Данте си изпука пръстите, хвана здраво Lucifer и отиде до стената.Няколко пъти я удари, като с всеки удар около него се появяваха мечове.По едно време всички тези мечове се забиха в стената.Данте смени оръжието си на Rebellion Параклиса 300px-Rebellion_4 и няколко пъти удари стената, като я напука... Той прибра Rebellion-a си и извади BeoWolf Параклиса 300px-DA_Beowulf и си пусна и Devil Trigger-a Параклиса 150px-DT_Beowulf, след което с един удар направи дупка в стената - Това са ми любимите оръжия... Имам още много...
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:18 pm

- Впечатляващо.- отвърна Сет, гледайки пораженията по стената:- Наистина впечаляващо, особено за демон в човешки облик. Какъв е точният брой на оръжията ти?
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:20 pm

Мисля, че са някъде към 38...
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:22 pm

- 38 оръжия само за защита на човечеството.- замисли се чернокосата:- Каква необичайна кауза.
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:24 pm

Следвам стъпките на баща си... За съжаление и обирам последствията от неговите действия.... Например, веднъж се сбих с огромен демон, наречен Beowolf, само защото баща ми е предал всички демони... Разбира се, аз го убих и си получих една от броните....
Върнете се в началото Go down
Сет Найтроуд
Вампир
Вампир
Сет Найтроуд


Брой мнения : 57
Join date : 19.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:26 pm

- Е, това очевидно те прави по- добър от баща ти. Но важно е дали наистина смяташ неговите действия за правилни или просто следваш това, защото е твой дълг... семеен дълг?
Върнете се в началото Go down
Данте
Убиеца
Убиеца
Данте


Брой мнения : 137
Join date : 18.04.2009

Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitimeВто Апр 21, 2009 12:28 pm

Той затвори портата между човешкия и демонския свят, защото разбра как се чувстват хората и се постави на тяхно място.Аз също разбирам хората.Пък и вече съм си създал прекалено много врагове, за да се върна обратно в другия свят....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Параклиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Параклиса   Параклиса I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Параклиса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Heaven and Hell :: Града :: Другите Места-
Идете на: